KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771458
nr 1277 1458
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Ölglas. Signerad. Olja på pannå, 42x26 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:55:41
28/9 21:08:19
30/9 20:47:33
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning